Datalaw Int’l Co., Limited zapewnia profesjonalne doradztwo zarówno dla firm już zaangażowanych oraz dla tych, które chcą zaangażować się w działalności na rynkach chińskim i innych rynkach azjatyckich.
 
W dzisiejszym świecie kiedy biznes rozwija się ekstremalnie szybko, konkurencja jest duża nie ma miejsca ani czasu na błędy. Jesteśmy tutaj, aby pom...

Datalaw Int’l Co., Limited jest również w stanie zorganizować produkcję i kontrolę procesu produkcyjnego w Chinach. Setki, a nawet tysiące firm rozumie, że Chiny to najlepsze rozwiązanie dla produkcji. Tanie koszty produkcji, kolosalny rozwój gospodarczy i etos pracy powodują, że zachodnie firmy przenoszą swoje produkcje do Chin.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów Datalaw Int’l Co., Limited świadczy usługi  związane z certyfikacją produktów, które z godnie z dyrektywami unijnymi oraz amerykańskimi podlegają odpowiedniej certyfikacji.
 
Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami prosimy o kontakt. (Kliknij)

Zespół naszych konsultantów znajduje najlepsze rozwiązania i możliwości dla wszystkich klientów  zainteresowanych inwestowaniem w Chinach. Jesteśmy również w stanie wyszukać w Chinach wiarygodnych inwestorów zainteresowanych inwestycjami na rynkach krajów wysoko rozwiniętych.

 

Datalaw Int'l Co., Limited – jako Państwa przedstawiciel i biuro w Chinach zapewnia Państwu pozyskiwanie rozwiązań i produktów, którymi Wasza firma jest zainteresowana, pozyskiwanie dostawców i podejmowanie odpowiednich procedur wywozu oraz wysyłki towarów do dowolnego portu na świecie lub w usłudze to-door.

 

Catalog