O firmie

O firmie

Naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu usług handlowych, konsultingowych, biznesowych i badawczych dla firm działających na i interesujących się rynkiem chińskim.

 

Datalaw Int'l Co., Limited stwarza wyjątkowe możliwości biznesowe dla firm zarówno zachodnich jak i chińskich. Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam świadczyć usługi handlowe, doradcze i biznesowe na najwyższym poziomie. Ze względu na nasze zaangażowanie, lokalizację w Chinach i wiedzę o branży jesteśmy w stanie dostarczyć naszej fachowej wiedzy i pomocy wszystkim firmom robiącym lub chcącym robić interesy w Chinach. Integralnym aspektem naszej działalności jest import z Chin. W ramach oferowanych usług zapewniamy sprawną i profesjonalną organizację importu.

 

Dzięki starannemu połączeniu strategii, planowania i doświadczeniu pomagamy naszym klientom w opracowywaniu konkretnych rozwiązań know-how dla przemysłu włączajac branże związane z: budownictwem, oświetleniem, branzą meblarską, reklama, opakowaniami i drukiem, zieloną energią oraz innymi.

 

DatalawInt'l Co., Limited obsługuje klientów różnej wielkości, w tym małe firmy rodzinne, jak również duże wiodące przedsiębiorstwa. Obsługujemy klientów z: Polski, Czech, Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Australii, Stanów Zjednoczonych.

 

W naszej firmie głęboko zrozumiemy Państwa potrzeby ponieważ satysfakcja naszych klientów jest naszym najwyższym priorytetem. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na rynku chińskim z naszymi klientami. W Datalaw Int'l Co., Limited budujemy silne i trwałe więzi z naszymi klientami i oferujemy dla nich najlepsze możliwe wsparcie z naszej strony.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami doradczymi prosimy o kontakt. (Kliknij)

 

Przykładowe referencje:

 

O firmie
O firmie
O firmie
O firmie
O firmie
O firmie
O firmie

Catalog