Produkcja i kontrola jakości

Datalaw Int’l Co., Limited jest również w stanie zorganizować produkcję i kontrolę procesu produkcyjnego w Chinach. Setki, a nawet tysiące firm rozumie, że Chiny to najlepsze rozwiązanie dla produkcji. Tanie koszty produkcji, kolosalny rozwój gospodarczy i etos pracy powodują, że zachodnie firmy przenoszą swoje produkcje do Chin.

 

Mamy świadomość, że produkcja na rynkach azjatyckich nie jest łatwym wyzwaniem dla firm z innych kontynentów. Wiele czynników może przyczynić się do tej sytuacji: odległość, bariery językowe, bariery kulturowe, a przede wszystkim z powodu odległości niemożliwość sprawdzenia wykonawcy w trakcie realizacji produkcji.

 

Dzięki naszemu doświadczeniu, szerokiemu wachlarzowi kontaktów biznesowych, możliwościom które mamy działając na rynku chińskim oraz europejskiemu systemowi zarządzania w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość produkcji i produktu.

 

Sama procedura jest prosta i nieskomplikowana. Państwo jako nasz klient informujecie nas o interesującym Was produkcie, a naszym zadaniem jest znalezienie odpowiedniego producenta. Bez kosztów podróży służbowych, straty czasu i ryzyka nasz klient kontraktuje produkcje w naszej firmie, a my dbamy o Państwa interesy w Chinach. Począwszy od znalezienia najlepszych i tanich producentów, ich weryfikacji; poprzez inspekcje produkcji i kontroli towarów przed transportem do miejsca docelowego. Dla Państwa bezpieczeństwa towary są zawsze dostarczane przez najlepsze i najtańsze firmy logistyczne z pełnym ubezpieczeniem. Ładunki są zawsze dostarczane prosto od producenta lub z naszego magazynu do portu przeznaczenia lub w usłudze to-door.

 

Datalaw Int’l Co., Limited zawsze działa dla Państwa i z myślą o kliencie. Dbamy o Państwa interesy tak jak o swój własny, gdyż tylko zadowolenie naszych klientów przynosi nam zyski i możliwości długotrwałej współpracy. Po prostu wiemy, że tylko sukces i rozwój naszych partnerów biznesowych to również nasza przyszłość i nasz sukces.

Innym bardzo ważnym aspektem jest kontrola jakości produktów wytwarzanych w chińskich fabrykach. Niskie koszty produkcji nie zawsze oznaczają niską jakość produktu. Teraz, gdy rynek jest nasycony, a konkurencja i rywalizacja jest duża tylko głębokie zrozumienie, że tylko wysokiej jakości produkt i niskie koszty produkcji gwarantują powodzenie. W ciągu ostatnich kilku lat można zaobserwować znaczny wzrost jakości produktów oferowanych przez chińskich producentów. Producenci są świadomi, że tylko wysokiej jakości certyfikowany produkt może występować na rynkach krajów wysoko rozwiniętych, takich jak Unia Europejska, Stany Zjednoczone Ameryki, Australia i innych. Z drugiej strony oczywistym jest, że wymagania dotyczące jakości produktów w krajach rozwijających się różnią się od wymagań w krajach rozwiniętych. Dlatego bardzo ważnym elementem procesu produkcji jest odpowiednia kontrola jakości.

 

Istnieje wiele firm oferujących usługi kontroli jakości, ale tylko głębokie zrozumienie zachodnich wymagań gwarantuje wysoką jakość produktu. Dzięki naszemu zachodniemu pochodzeniu oraz zachodniemu modelowi zarządzania naszą firmą jak również wysokiej jakości usług oferowanych naszym klientom Datalaw Int'l Co., Limited jest najlepszym rozwiązaniem dla produkcji i kontroli towarów.

 

Począwszy od bezpośrednich wizyt w wybranych fabrykach, weryfikacje certyfikatów, poprzez proces produkcji i kontroli po produkcyjnej towarów, możemy zagwarantować, że zamówiony produkt będzie spełniać najwyższe wymagane standardy.

 

Nie ma wyjątku od reguły, nie ważne jak doświadczony producent może się wydawać, koniecznością jest każdorazowa kontrola i inspekcja towaru zanim opuści on Chiny. Tylko takie rozwiązanie gwarantuje produkty wytworzone w oparciu o zachodnie normy i wysoką jakość.

 

Będąc na miejscu jesteśmy przygotowani, aby znaleźć najlepszego producenta do współpracy z naszymi klientami, przeprowadzić audyt producenta i kontrole jakości przed transportem z Chin.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani importem oraz produkcja w Chinach prosimy o kontakt. (Kliknij)

Catalog